KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9941438
nr 994 1438
Etsning
Oidentifierad konstnär, signerad, 3/25, Nattfjärilar, motivet: 13 x 15
Utrop:
300 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 november 2015
kl 18:17:07
700 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
Etsning
nr 994 1438
Etsning
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 1.000 kr |
måndag 16 november 2015 |